Paieška Išsirinkimas Rezervacija Peržiūra Apmokėjimas Patvirtinimas

Nemuno Slėnis starstarstarstar

Verknės g. 8, Birštonas, Kauno apskritis, LT-59107, Lietuva
Telefonas: 8-319-56493, Faksas: 8-319-61217
 
 Dalinai rezervuota
 Pusė kambarių rezervuota
 Dauguma kambarių rezervuoti
 Laisvų kambarių nėra
 

Paslaptingais aukštais skardžiais pasipuošusi upė atveda mus į Nemuno kilpų regioninį parką ir vieną iš seniausių Lietuvos kurortų - Birštoną. Čia, vienoje gražiausių atkarpų, Druskų miške, ant Nemuno upės kranto, duris atvėrė , keturių žvaigždučių viešbutis - restoranas "Nemuno Slėnis". Čia - individualumas ir išskirtinumas, kuris nepaklūsta normai, provokuojantis ir laužantis standartinių viešbučių taisykles.
Viešbutyje galėsime suteikti nakvynę iki 100 svečių. Visų kambarių interjeras yra netradicinis, kiekvienas numeris įrengtas skirtingai. Ypatingos prabangos suteikia antikvariniai baldai, Prancūzijoje austi kilimai.
Visų svečių laukiame 80 vietų prabangiame restorane. Šiltuoju metu pasilepinti galite 2 lauko terasose: viena prie restorano, kita - ant Nemuno kranto. Vienu metu lauko terasose gali pietauti iki 300 svečių. Norintys surengti pobūvį kviečiami į didelę pokylių salę ( 120 vietų).rengiame ir konferencijas.

Kambarių tipai
2 kambarių apartamentai
4 kambarių apartamentai
Atskiras namas
Mini liuksas
VIP apartmentai
Liukso klasė
Super liukso klasė
Paslaugos
Aptarnavimas visą parą
Aerouostas
Balkonas
Pėsčiųjų takai
Valiutos keitykla
Bureau de change
Bureau de change
Baidarės
Automobilių nuoma
Kalėdos
Konferencijos
Dviračių takai
Kambariai neįgaliesems
WC neįgaliesiems
Židinys
Žvejyba
Gurmanų restoranas
Treniruoklių salė
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Informacija
Jacuzzi
Minibaras
Muziejai
Nacionalinis paveldas
Kambariuose nerūkoma
Aptarnauja savininkas
Stovėjimo vietos
Naminiai gyvūnai
Baseinas
Rami vieta
Restoranas
Seifas
Dušas
Telefonas
Televizorius
Teniso kortai
Aptarnavimas į kambarius
Vandens sportas
Vestuvės
Wifi
WWW

Paslaugos

Portje" paslaugos
bagažo saugykla
seifas registratūroje
vaizdo kameromis stebima automobilių stovėjimo aikštelė
vaikiška lovelė
papildoma lova suaugusiajam (papildomas mokestis)
skalbimo/džiovinimo paslaugos (papildomas mokestis)
"žadintuvo" paslaugos
aptarnavimas į kambarius
lyginimo lenta ir lygintuvas
suvenyrų pardavimas registratūroje
skėčiai (pagal pageidavimą)
internetas
pašto, fakso siuntimas, kopijavimas (už papildomą mokestį)
profesionalaus fotografo paslaugos
transporto paslaugos ( iki 8 asm. )

Kambariai

Viešbutyje galėsime suteikti nakvynę iki 100 svečių. Visų kambarių interjeras yra netradicinis, kiekvienas numeris įrengtas skirtingai. Ypatingos prabangos suteikia antikvariniai baldai, Prancūzijoje austi kilimai.
  • Miniliukso klasės kambariai yra viešbučio pirmame ir antrame aukštuose, visi jie yra erdvūs ir labai skirtingi,vienas iš jų su lauko terasa,visų jų plotas nuo 26 m2 iki 29 m2. Miniliukso klasės kambariai tikrai patiks tiems, kurie nori maloniai ir nepriekaištingai pailsėti. Vienas iš kambarių yra skirtas žmonėms su negalia. Pro kambarių langus atsiveria įspūdinga Nemuno upės panorama, pageidaujantiems miško vėsos siūlome kambarius į miško pusę.
  • Liukso klasės kambariams prabangos įspūdį suteikia antikvariniai baldai, dizainerio fantazija ir išradingumas sukuria jaukumą, kuris leidžia pasijusti ypatingiems. Pageidaujantiems pasilepinti vonioje siūlome kambarį su nuostabiu vaizdu į lauko terasą bei Nemuną. Liukso klasės kambarių plotas nuo 29 m2 iki 36 m2.
  • VIP Apartamentai per du aukštus yra ypač erdvūs, jų plotas nuo 37 m2 iki 41 m2, svečiai galės ramiai ilsėtis didelėje poilsio zonoje apartamentų pirmame aukšte, miegamoji dalis yra antrame aukšte. Skoningai priderinti antikvariniai baldai ir specialiai mums Prancūzijoje išausti kilimai, apartamentams suteikia ypatingos prabangos. Pro didelius langus atsiveria itin gražūs panoraminiai vaizdai.
  • Didžiuosiuose apartamentuose pasiūlysime ilsėtis draugiškai keturių asmenų kompanijai arba šeimai. Šie apartamentai susideda iš dviejų atskirų kambarių (64 m2), kurių viename yra atskiros hidro-masažinės vonios patalpos, kitame lauko terasa su nuostabiu vaizdu į Nemuno kilpą. Apartamentam ypatingos prabangos suteikia klasikinio stiliaus baldai, šviestuvai, bei specialiai mums Prancūzijoje išausti kilimai.
  • Karališki apartamentai tiks ypatingą prabangą ir išskirtinumą vertinantiems svečiams. Apatamentai išsidėstę per tris aukštus yra labai erdvūs, net 180 m2 ploto, kai kurių kambarių aukštis siekia net 6-8 metrus. Pro didžiulius langus atsiveria nuostabūs ir nepakartojami Nemuno kilpos ir miško vaizdai.Pirmame aukšte antikvariniais baldais apstatyta svetainė, įspūdingas, išskirtinio dizaino židinys, pietų stalas 6 asmenims, lauko terasa, klasikinė virtuvė su baru, kurioje sukomplektuota moderni įranga. Antrąjame aukšte didelė poilsio erdvė su tilteliu į antrą lauko terasą, prabangus miegamasis su karališko dydžio lova, drabužinė. Romantikus vakarus galėsite leisti stebėdami žvaigždes pro kambaryje esantį teleskopą. Vonios kambaryje siūlome pasilepinti ypač didelėje Jacuzzi tipo hiromasažinėje vonoje, čia yra ir LCD televizorius, ir minkšta sofa. Trečiąjame apartamentų aukšte yra darbo kambarys su 2 darbo vietomis ir papildomas miegamasis kambarys.Aristokratiški motyvai asispindi visuose šių apartamentų detalėse, šviestuvuose, vazose, žvakidėse...Ne vien tik sienos, baldai, gobelenai, užuolaidos, draperijos ir kiti tekstilės gaminiai orginaliai prijungti prie pagrindinių akcentų, bet visa tai dar susisieja su klasicizmo bei baroko stiliaus pulsavimu.
  • Ant Nemuno kranto puikiai įrengti 6 keturviečiai nameliai su terasa skirti visai šeimai arba svečiams, kuriems norisi pakeisti įprastą viešbučių aplinką. Puikiai įrengti vonios kambariai, visuose nameliuose yra du miegamieji, vienas iš jų antrame aukšte, svetainėje - minkštoji dalis, ant kurios patogiai su visa šeima galite žiūrėti televizorių ar mėgautis vakaro ramybe. Namelių plotas - 44 m2.

Atvykimo bei išvykimo laikai

Visą parą.

 
Rezervacijos duomenys
Pasirinkite nakvynės datas
Atvykimas Išvykimas

Pasirinkite rezervuojamus kambarius

Jūsų kontaktiniai duomenys
Pastaba: laukelius su raudona žvaigždute būtina užpildyti.
  Vardas   Pavardė
*
  Adresas   Miestas
* *
  Pašto kodas   Šalis
  Tel.   Mob. telefonas
*
  El. paštas
*
Laukeliai, pažymėti raudona žvaigždute yra privalomi.

Kainos suvestinė
para(os) po
 
 
Apgyvendinimas
Nuolaidos dydis
Viso (su PVM):
 

Įrašykite žinutę, kurią norėtumėte išsiųsti Nemuno Slėnis

Vardas:
El. paštas
Jūsų žinutė

 
 

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Įveskite matomus simbolius

Jei neperskaitote simbolių, pekeiskite juos.

Numeris
Kambario tipas
Vietų skaičius
Pavadinimas
Aukštas
Užimtumas
2 kambarių apartamentai
4
Užimtumas
4 kambarių apartamentai
2
Užimtumas
Atskiras namas
4
Užimtumas
Atskiras namas
4
Užimtumas
Atskiras namas
4
Užimtumas
Atskiras namas
4
Užimtumas
Atskiras namas
4
Užimtumas
Atskiras namas
4
Užimtumas
Mini liuksas
2
Užimtumas
VIP apartmentai
2
Užimtumas
Liukso klasė
2
Užimtumas
Super liukso klasė
10
Užimtumas
 
 
Pavadinimas

 

   
Trinti datas
Reklama

Baldai internetu baldaitau